Czas realizacji fotoksiążek

Zakupiony kod zostanie dostarczony e-mailem następnego dnia roboczego.

------------------------------------

Termin wykonania fotoksiążek wynosi 4 dni robocze.

image

Czas dostawy oraz czas oczekiwania na wpłatę w przypadku zamówień płatnych z góry, nie jest wliczany do czasu realizacji zamówienia.

Jeśli zależy Ci zatem na szybkiej dostawie sugerujemy wybrać przesyłką kurierską pobraniową.

 

 

 

Warunki przekazania zamówienia do realizacji:

  • Każdego dnia roboczego o godzinie 8:00 rano do realizacji przekazywane są zamówienia za pobraniem oraz zamówienia z zaksięgowaną wpłatą, do których wgrany został przwidłowo przygotowany projekt.
  • W przypadku zwykłego przelewu przekazanie płatności może trwać nawet kilka dni, szczególnie w przypadku wpłat dokonywanych na poczcie. Zlecając zwykły przelew w banku należy liczyć się z opóźnieniem wynikającym ze sposobu księgowania przelewów przez banki. Większość przelewów zleconych po godzinie 14:30 księgowana jest dopiero następnego dnia roboczego o godzinie 10:00 rano. Nie dotyczy to szybkich płatności elektronicznych takich jak mTransfer, które księgowane są na naszym koncie w ciągu kilku minut.
  • Zamówienia, dla których wpłata zostanie zaksięgowana po godzinie 8:00 rano oraz zamówienia za pobraniem złożone po godzinie 8:00 rano zostaną przekazane do realizacji następnego dnia roboczego.

Fotoksiążka w ulubionym formacie

Zapisz się i odbierz dodatkowy rabat

Fotoksiążka na każdą okazję - wybierz szablon dla siebie

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Strona w budowie
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie