O nas

Witaj,

Ponad 10 lat temu stworzyliśmy serwis drukujwspomnienia.pl stawiając sobie za cel utrwalenie wspomnień naszych Klientów na długie lata w postaci wyjątkowych fotoksiążek. Teraz możemy śmiało powiedzieć, że udało nam się to i ciągle udaje. Z biegiem lat oferta się zmieniała dostosowując do potrzeb Klientów, by ostatecznie przyjąć aktualny wygląd. Podjęliśmy więc decyzję o jej podzieleniu. Fotoksiążki ekskluzywne pozostawiliśmy na stronie drukujwspomnienia.pl, natomiast pozostałe fotoksiażki i fotokalendarze przenieśliśmy na szopdruk.pl.

 

 


 

Nie jesteśmy i nie będziemy fabryką masowo produkującą fotoksiążki. Co innego wyprodukować 1000 książek do księgarni, a co innego fotoksiążkę, która jest najważniejsza dla swojego odbiorcy, często bardzo osobista. Wykorzystując całe nasze doświadczenie, nowoczesny park maszynowy i mistrzostwo naszych introligatorów oferujemy fotoksiążki, których jakość wykonania pochodzi z indywidualnego podejścia do każdej sztuki i dbałości o najmniejszy nawet szczegół.  My tę różnicę czujemy i dzięki nam również Ty możesz ją poczuć. To proste.

Daj nam szansę, a jeśli będziesz zawiedziony – zwrócimy ci pieniądze. Jesteśmy pewni naszych umiejętności oraz cenimy zadowolenie naszych Klientów.

 Fotoksiążka w ulubionym formacie

Zapisz się i odbierz dodatkowy rabat

Fotoksiążka na każdą okazję - wybierz szablon dla siebie

Sklep internetowy na platformie SKY-SHOP Sklep internetowy
Strona w budowie
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie